f

Inloop ouderen 26 juli

Iedere vierde vrijdag van de maand is er een inloop middag in het parochiecentrum aan de St Jorislaan van half drie tot half vijf waarbij de ontmoeting met elkaar centraal staat.

Er is gelegenheid om een praatje te maken, een spelletje te doen of om gewoon naar elkaar te luisteren onder het genot van een kopje koffie, thee of iets fris. We vullen met elkaar deze middag in en u bent niet verplicht ergens aan mee te doen, uw aanwezigheid stellen wij zeer op prijs.

Soms draaien we een film, dit maken we van tevoren bekend zodat u dat weet. Wij zouden het erg fijn vinden als meer mensen van deze ontmoetingsmiddag gebruik zouden maken dus schroomt u niet, u bent van harte welkom. Noteert u daarom vast vrijdagmiddag 26 juli half drie, dan zeg ik graag tot dan!

Namens de vrijwilligers Loes