f

Open avond vrijdag 19 mei

Op vrijdag 19 mei komt Frank Jansons spreken op onze Open Avond. Frank is na zijn master in wiskunde aan de slag gegaan in de wereld van de ICT. Hij heeft een eigen bedrijf dat apps ontwikkelt. Maar hij is erachter gekomen dat leven méér is en is daarom ook actief geworden op geloofsgebied. Hij werkt parttime voor Alpha Nederland dat een laagdrempelige introductie aanbiedt in het christelijke geloof. Alpha richt zich vooral op mensen die beseffen dat er méér is in het leven, maar nauwelijks kennis hebben van de invulling van die méérdimensie. In coronatijd is Frank gestart met een digitale geloofsgemeenschap: de Stadskapel. Via het internet komen mensen uit Nederland en Vlaanderen samen voor uitwisseling en gebed. Naast Jezus is ook de heilige Franciscus van Assisi daarbij een bron van inspiratie.
De interactie lezing vindt plaats in de Mariazaal van het Parochiecentrum, Jorislaan 51 en begint om 20.00 uur; inloop met koffie en thee vanaf 19:45 uur. Na afloop is er de mogelijkheid voor een nagesprek met een drankje en een hapje.

 
Go to the complete News overview