f

Cursus Samenleven als Katholiek gezin

Ieder jaar wordt een speciale sessie gehouden voor gezinnen, tijdens 5 avonden  wordt er gesproken over gezin en huwelijk.

Hoe leef je als gezin te midden van zoveel drukte? Iedereen in het gezin heeft een eigen programma: school, sport en andere ontspanning. In de context van onze samenleving met haar dominante trendgedachten en sociale druk is het een hele klus om als gezin een sterke band te beleven en uit te bouwen. Hoe gaan we daar mee om. Vijf avonden, die ons brengen bij ankerpunten en de kans geven om met elkaar hierover in gesprek te gaan.

Eerste avond: Ons gezinsleven: wat is onze basis?

Tweede avond: Ons gezinsleven: samen-leven: plussen en minnen

Derde avond: Ons gezinsleven: concrete plaats van geloof?!

Vierde avond: Ons gezinsleven: opvoeding kleine kinderen en tieners.

Vijfde avond: Ons gezinsleven: spanning en uitdaging in missie culturele ontwikkeling

Vanuit antropologische, psychologische en theologische facetten kijken we naar de gezinsspiritualiteit. De cursus is ten zeerste aan te raden voor stellen en voor mensen die juist worstelen met vragen rond relatie en levensgeluk.

Data: 29 oktober, 12 november, 26 november, 10 december 2019, en januari 2020

Locatie: Pastoraal Centrum Sint Jorislaan 51

Tijd: 19.30 uur – 21.30 uur

Begeleiding: Pastoor René Wilmink

Liefst aanmelden via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.