f

Uitnodiging 24 uurs Aanbidding

Met de groeiende duisternis in de wereld op allerlei fronten groeit de noodzaak om ons te wenden tot Hem die het Licht der wereld is, Jezus Christus onze Heer en onze Verlosser, die werkelijk tegenwoordig is in het Sacrament van het altaar.

Van vrijdag 3 december na de Heilige Mis van 19.00 uur tot aan de Heilige Mis van 19.00 uur op zaterdag 4 december zal er 24 uur van Aanbidding worden gehouden in de Sint Lambertuskerk aan de Hoogstraat 299 in Eindhoven. Inmiddels traditiegetrouw zullen we deze zaterdag ook weer om 15.00 uur de internationale Rozenkrans in verschillende talen bidden.

Via deze link kunt u zich inschrijven voor een of meerdere uren (om zekerheid te hebben dat er telkens iemand aanwezig is, blijft dat voor onze administratie fijn), maar voelt u zich ook welkom te komen zonder u in te schrijven.

Wij hopen op een grote opkomst zodat Gods licht zich verder en verder zal verspreiden.