f

Open avond 16 december

Disneyfilms met een méér-dimensie

Tim Schilling van het Centrum voor Parochiespiritualiteit (een onderdeel van de Missionaire Parochie) heeft zich verdiept in Disney films. Bij het kijken met zijn kinderen naar Disneyfilms merkte hij hoeveel positieve waarden er in die films aan bod komen. Ze gaan over zingeving, relaties, zorg voor de natuur en veel andere zaken die ook vanuit het geloof van belang zijn. Ze bevestigen die en bieden een leuk aanknopingspunt voor de geloofsopvoeding van (je) kinderen.

Tim Schilling zal aan de hand van fragmenten uit Disneyfilms met de aanwezigen in gesprek gaan over de positieve waarden in deze films.

De avond vindt plaats in het Parochiecentrum van de Sint Joris, Jorislaan 51, Eindhoven en begint om 20.00 uur; inloop met koffie en thee vanaf 19:30 uur. Na afloop is er de mogelijkheid voor een nagesprek met een glaasje en een knabbel.
De toegang is gratis; opgeven niet nodig.