f

Open avond vrijdag 20 januari

Het thema franciscaanse spiritualiteit zal op een interactieve wijze worden ingeleid door de  Franciscaan Fer van den Reijken. Van den Reijken is een volgeling van Franciscus van Assisi. Franciscus was de zoon van een rijke koopman, die 800 jaar geleden koos voor armoede en eenvoud en die een bijzondere liefde had voor Gods schepping.

Van den Reijken probeert spiritualiteit van Franciscus eigentijds te beleven in het Stadsklooster van Den Bosch en is een gids voor velen daarbuiten. Een lezing die uw leven kan verrijken!

De avond vindt plaats in het Parochiecentrum van de Sint Joris, Jorislaan 51, Eindhoven en begint om 20.00 uur; inloop met koffie en thee vanaf 19:30 uur. Na afloop is er de mogelijkheid voor een nagesprek met een glaasje en een knabbel.

De toegang is gratis; opgeven niet nodig.