f

NL-Doet: zaterdag 11 maart

Op 11 maart is weer landelijke vrijwilligersactie NL-Doet. Doe mee met een “groene” opfrisklus op de Sint Theresia begraafplaats, nuttig en gezellig!

Op zaterdag 11 maart organiseert het Oranjefonds weer de landelijke vrijwilligersactie NL-Doet. Ook onze parochie doet hier aan mee. Dit jaar willen we graag met vrijwilligers de Sint Theresia begraafplaats een “groene” opfrisklus geven. Een mooie gelegenheid om kennis te maken met het vrijwilligerswerk, de parochie te helpen en het is nog gezellig ook!

Het werk bestaat uit een dagje helpen met blad harken, schoffelen, licht snoeiwerk enz. Kortom het opfrissen van de begraafplaats.

De klus is aangemeld op de site: www.nldoet.nl   Daar vindt u ook alle informatie.

De Sint Theresia begraafplaats bevindt zich aan de Carmelitessenstraat in Eindhoven.